Сирський представив особовому складу нового командувача Сухопутних військ ЗСУ

Сирський представив особовому складу нового командувача Сухопутних військ ЗСУ

Генерал-полковник Олександр Сирський представив особовому складу генерал-лейтенанта Олександра Павлюка як нового Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський представив особовому складу командувача Сухопутних військ генерал-лейтенанта Олександра Павлюка. Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗС України, пише УНН.

Ми з Вами були великою родиною в складі Сухопутних військ. Я продовжую залишатись разом вами. Війна показала, що все що ми робили, а це тренування, навчання і ті заходи, які були вжиті напередодні вторгнення, здійснювались недаремно. Коли Президент запитав мене, хто буде командувати Сухопутними військами, в мене інших кандидатур навіть не було,

— під час представлення зазначив Головнокомандувач.

Деталі

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк подякував Головнокомандувачу за довіру та за роботу, пророблену для захисту країни. Висловив впевненість в тому, що взаємна підтримка є запорукою посилення війська та наближає Перемогу.

Ми зробимо усе, щоб бути опорою для вас. Щоб ви завжди могли розраховувати на Сухопутні війська. Разом — ми є силою та ключем до Перемоги України». — у зверненні до Головнокомандувача та до особового складу відзначив генерал,

у зверненні до Головнокомандувача та до особового складу відзначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Нагадаємо

11 лютого, Зеленський призначив генерал-лейтенанта Олександра Павлюка новим командувачем Сухопутних військ Збройних сил України.

Джерело

Новости Николаева