Шпигував на полігонах: на Миколаївщині засудили інструктора

У Миколаївської області суд визнав винними інструктора з тактичної підготовки місцевої громадської організації. Чоловік під виглядом тренувань шпигував на полігонах.

Про це повідомляє Служба безпеки України у Telegram-каналі.

Чоловік під виглядом тренувань на полігонах розвідував місця базування особового складу, військової техніки та складів з боєприпасами Сил оборони.

"Контррозвідники СБУ затримали підозрюваного "на гарячому" у лютому 2023 року. Під час обшуку в помешканні затриманого вилучили вогнепальну зброю та боєприпаси", — йдеться в повідомлені.

У чоловіка виявили та вилучили зброю. Фото: СБУ

За інформацією слідчих, російський поплічник був на зв’язку з прокремлівським блогером Сергієм Лебедєвим (відомий під псевдонімом "Лохматий"), який переховується у Донецьку і працює на ФСБ.

"На нього чоловік з власної ініціативи вийшов через месенджер та запропонував свою допомогу у війні проти України. Для збору розвідданих організовував на військових полігонах навчання з тактичної підготовки місцевих жителів", — йдеться у повідомлені.

Крім того, щоб отримати "потрібну" інформацію, він намагався "в темну" використовувати українських захисників, з якими знайомився під час польових тренувань.

На підставі зібраних доказів суд визнав чоловіка винним та призначив йому 15 років ув'язнення за двома статтями Частина 2 статті 111 та частина 1 статті 263 Кримінального кодексу Укоаїни..

Джерело

Новости Николаева