Щоб перемогти противника, ми маємо бути більш мобільними в тактиці та засобах — Залужний

Щоб перемогти противника, ми маємо бути більш мобільними в тактиці та засобах — Залужний

Головнокомандувач Збройних Сил України наголосив на необхідності бути більш мобільними тактично і в засобах для перемоги над ворогом, зазначивши, що технології мають перевагу над традиціями, що дозволяє проводити більше безконтактних операцій і зменшувати втрати.

Маємо бути більш мобільними в тактиці та засобах, щоб перемогти противника. На цьому наголосив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, а також зауважив, що «технології мають безсумнівну перевагу в порівнянні із традицією», передає УНН із посиланням на CNN.

Переконаний, щоб перемогти противника, ми маємо бути більш мобільними в тактиці та засобах. Використовувати наш унікальний досвід ведення бойових дій та шукати нові спроможності і шляхи здобуття переваги — наголосив Залужний.

За його словами, у цьому контексті технології мають безсумнівну перевагу в порівнянні із традицією. Вони дозволяють збільшити кількість безконтактних бойових дій і, як наслідок, зменшити рівень втрат.

«Упевнений, що майбутнє — за новітніми технологіями, завдяки яким Збройні Сили України зможуть проводити ефективні операції. Це те, над чим ми у Генеральному штабі тривалий час працюємо, аби докорінно змінити стратегічні підходи, саму філософію підготовки і прийняття воєнно-політичних рішень», — резюмував Залужний.

Залужний обговорив можливість підготовки українських військових в Польщі з польським начальником Генштабу Кукулою25 січень 2024, 13:24 • 20155 переглядiв

Джерело

Новости Николаева