росіяни на захоплених територіях тероризують українців, які не підтримують окупантів — Федоров

росіяни на захоплених територіях тероризують українців, які не підтримують окупантів — Федоров

росіяни в окупованій частині Запорізькій області переслідують українців, які публічно виступають проти окупації, і шантажують місцевих жителів конфіскацією майна.

На захопленій частині Запорізької області росіяни переслідують українців, які публічно виступають проти окупаційної влади. Про це заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров у своєму Telegram-каналі, пише УНН.

Деталі 

За словами Федорова, днями окупанти «притягли до відповідальності» мелітопольця за те, що він розмістив у соціальних мережах українську символіку, яка заборонена в рф.

Крім того, росіяни шантажують місцевих майном. Зокрема, на окупованій території запровадили «особливий порядок» обігу  нерухомості, власники якої «вчиняють недружні дії щодо російських юридичних і фізичних осіб», тобто кажуть правду про те, що відбувається на ТОТ, чи допомагають ЗСУ.

Гауляйтер балицький розповідає пропагандистам, що рано чи пізно всіх, хто підтримує Україну виживуть зі своїх домівок і виселять за межі окупації

— резюмував очільник Запорізької ОВА. 

Нагадаємо

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що окупаційні війська рф на тимчасово захоплених територіях України знущаються з місцевих мешканців за те, що ті говорять українською.

На ТОТ росіяни конфіскують майно українців, яким не вдалося повернутися додому — Федоров29 січня 2024, 10:44 • 22444 перегляди

Джерело

Новости Николаева