росіяни на Авдіївському напрямку здійснили декілька висадок десанту впритул до окопів Сил оборони

росіяни на Авдіївському напрямку здійснили декілька висадок десанту впритул до окопів Сил оборони

Українські військовослужбовці 3-ї окремої штурмової бригади відбили численні атаки російсько-терористичних військ під Авдіївкою, знищивши 35 ворогів та взявши в полон ще 9.

У спробах штурмувати накатами українські позиції на Авдіївському напрямку противник здійснив декілька висаджень десанту впритул до окопів. Про це УНН повідомляє з посиланням на 3-тю окрему штурмову бригаду.

«Окупанти наступають під Авдіївкою: Третя штурмова бригада продовжує нищити ворога. Так, у спробах штурмувати накатами наші позиції на Авдіївському напрямку противник здійснив декілька висаджень десанту впритул до окопів», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що бійці одразу викликали вогневу підтримку й місце десантування ворога почали крити бригадні артилерія й дрони. На додаток — 200-их й 300-их окупантів давила російська БМП, яка доставляла нові групи десанту. 

«Вцілілі окупанти намагалися захопити окопи та більшість з них були ліквідовані у ближньому бою», — інформує бригада.

Також повідомляється, що за ніч атак бійці 1-го мехбату, ПТ батальйону, ЗРАДн, «Команди Постріл», а також бійці 2-го штурмбату з РУП «Шершень», пілоти 1-го штурмбату, 1-го мехбату, 2-го мехбату та БпАК  Третьої штурмової бригади знищили:

·        35 окупантів — 200;

·        і ще 9 — захоплені у полон.

Епізод нічного бою, розвал ворога касетними боєприпасами й скидами — у цьому відео.

«Станом на зараз Третя окрема штурмова бригада продовжує стримувати сили ворога під Авдіївкою», — йдеться в повідомленні.

Доповнення

Російські окупанти підтягують нові ресурси, інші підрозділи й за підтримки авіації намагаються продовжувати штурмові дії уже далі на захід від Авдіївки в напрямку Ласточкиного і сусідніх населених пунктів.

Джерело

Новости Николаева