Робоча група визначила ключові пріоритети для забезпечення гендерної рівності та інклюзії у відновленні України

Робоча група визначила ключові пріоритети для забезпечення гендерної рівності та інклюзії у відновленні України

Відбулося перше засідання української робочої групи «Платформи забезпечення гендерного мейнстрімінгу та інклюзії у відновленні». Учасники обговорили ключові цілі та завдання для гендерно відповідального та інклюзивного відновлення України.

На першому засіданні робочої групи «Платформи забезпечення гендерного мейнстримінгу та інклюзії у відновленні» було визначено ключові пріоритети роботи. Про це повідомляє Служба Віце-прем’єр-міністра України, передає УНН.

Деталі

12 лютого 2024 року відбулося установче засідання робочої групи «Платформи забезпечення гендерного мейнстрімінгу та інклюзії у відновленні». Захід був проведений під керівництвом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

Ми вже проробили значну роботу у сфері забезпечення гендерної рівності. Проте у часи щоденної боротьби з ворогом, а також повоєнного відновлення та у контексті процесу вступу України до ЄС, маємо чимало нових завдань та пріоритетів. Сьогодні важливо скоординуватись та визначити основні напрями нашої подальшої спільної роботи 

– зазначила Ольга Стефанішина.

Серед ключових пріоритетів робочої групи було визначено:

1.     Посилення ефективності координації між державними органами, міжнародними організаціями, фондами та структурами з метою забезпечення гендерного мейнстрімінгу та інклюзії у відновленні.

2.     Підготовка законодавчих пропозицій щодо забезпечення гендерної рівності та інклюзії під час реалізації плану відновлення України.

3.     Забезпечення гендерної рівності та інклюзії у відновленні через збір статистичної інформації та інші заходи.

Джерело

Новости Николаева