Радник Байдена щодо ймовірної відставки Залужного: «Кадрові рішення в ЗСУ — це питання української влади»

Радник Байдена щодо ймовірної відставки Залужного: "Кадрові рішення в ЗСУ — це питання української влади"

Радник Байдена з національної безпеки заявив, що кадрові рішення в українській армії є справою виключно української влади.

США залишаються осторонь кадрових рішень у Збройних силах України.  Українська влада самостійно приймає рішення щодо кадрових питань в ЗСУ. Про це заявив радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван  американському телеканалу CBS News, інформує УНН

Деталі 

На запитання, чи інформувала українська вдала Білий дім про те, що головнокомандувача буде звільнено, Салліван відповів: 

Кадрові рішення в Збройних силах України – це питання української влади. Це не те, про що США повинні зважувати в той чи інший бік. Тому ми залишилися осторонь цього набору кадрових рішень. І, звичайно, це суверенне право України і право Президента України приймати свої кадрові рішення

— заявив Салліван.

За його словами, США чітко дали зрозуміти, що просто не збираються втручатись в це конкретне рішення. «Ми це вказали безпосередньо українцям»- зауважив Салліван. 

Раніше The Washington Post писав, що українська влада поінформувала адміністрацію США про рішення звільнити з посади головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. 

Джерело

Новости Николаева