Путівка на чемпіонат світу та п’ять призових нагород. Миколаївські «Хижаки» відзначились на турнірі

Миколаївські спортсмени клубу "Хижаки" 20 січня на чемпіонаті з джиу-джитсу "Brave Kids Pro" вибороли п'ять призових нагород. Один зі спортсменів отримав путівку на чемпіонат світу в Абу-Дабі (Об'єднані Арабські Емірати).

Про це кореспондентам Суспільного розповів головний тренер команди Євген Тютюн.

Турнір відбувся в Одесі, де близько 70 спортсменів демонстрували свої навички. У 2024 році — це перші виїзні змагання "Хижаків", розповідає Євген Тютюн.

"Це був турнір версії "PRO", саме тому там було не так багато людей, тобто не було новачків. Жовті, зелені, помаранчеві пояси, допускалися сірі, але з досвіду. По віку від восьми років", — каже тренер.

Миколаївський спортсмен Павло Терещенко, 20 січня 2024 року. Фото: клуб «Хижаки» академії Southside Brazilian Jiu-Jitsu.

Команда миколаївського клубу посіла друге місце за кількістю очок. Дмитро Білецький, Богдан Біба, Павло Терещенко, Дмитро Бородін вибороли "золото", Тимур Осіпов — "срібло".

"У принципі позитивні враження. Все дуже швидко відбулося, десь за чотири години. До суддівської роботи ніяких претензій. Конкуренція в деяких сутичках була висока", — ділиться враженнями Євген Тютюн.

Команда з Миколаєва набрала 39 очок, поступившись першим місцем. Фото: клуб «Хижаки» академії Southside Brazilian Jiu-Jitsu.

Головний приз турніру — путівка на чемпіонат світу з джиу-джитсу, що відбудеться в Абу-Дабі. Спортсмен з Миколаєва Дмитро Білецький у трьох сутичках здобув перемогу, що дозволило хлопцеві забрати нагороду.

"Вдячний організатору турніру Юрію Драгонеру за такий крутий захід та приз, це дійсно мотивує. Також я вдячний моєму тренеру Євгенію Тютюну за підготовку, підтримку і настанови. Без нього не було б такого результату", — говорить Дмитро.

Дмитро Білецький на турнірі в Одесі (перше місце), 20 січня 2024 року. Фото: клуб «Хижаки» академії Southside Brazilian Jiu-Jitsu.

У команді "Хижаків" юнак з 2021 року. Бере участь у змаганнях в межах України та за кордоном.

"Спорт для мене — більше ніж хобі, це важлива частина мого життя. Займаюся ним з шести років. Безпосередньо бразильським джиу-джитсу — з 2017 року. Буду більше тренуватися і готуватися, аби достойно представити Україну і Миколаїв на майбутніх змаганнях" — розповів спортсмен.

Джерело

Новости Николаева