Процес пішов: соратники Гройсмана створили альтернативу так званому «гуманітарному штабу», який очолює експрем’єр

Процес пішов: соратники Гройсмана створили альтернативу так званому "гуманітарному штабу", який очолює експрем'єр

Соратники Гройсмана створили альтернативу так званому «гуманітарному штабу», який очолює експрем’єр

У Вінницькій області вирішили створити Фонд для підтримки Збройних сил України, який фактично стає конкурентом Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, який очолює експрем’єр України Володимир Гройсман, пише УНН.

Згідно з повідомленням Вінницької облради, рішення про створення Фонду було ухвалено на загальних зборах Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. А ініціативу підтримала, власне, облрада.

Формально Фонд створюють, аби об’єднати зусилля територіальних громад регіону для підтримки ЗСУ. Мовляв, нова структура покращить координацію між громадами, а допомога українській армії стане більш якісною та системнішою.

Якщо ж читати поміж рядків, то стає очевидним, що ініціаторами створення Фонду є голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та мер Вінниці Сергій Моргунов.

Саме ці соратники експрем’єра Володимира Гройсмана, нагадаємо, спеціально під нього у березні 2022 року створили так званий «гуманітарний штаб».

У якійсь момент Гройсман став аж занадто активно піаритися на допомозі ЗСУ. Тоді ж і з’ясувалося, що купується ця допомога за кошти місцевих бюджетів. А вся роль Гройсмана та інших членів штабу зводилася до того, щоб просто передати її військовим.

З огляду на це, прослідковується чітка логіка необхідності створення вже згаданого Фонду.

По-перше, Моргунову та Соколовому стане легше відбиватися від закидів, що вони піаряться на допомозі ЗСУ, яку з власних кишень оплачують звичайні платники податків. Достатньо буде лише згадати в інформаційних повідомленнях про Фонд.

А по-друге, тепер у будь-який момент можна буде технічно прибрати з дороги так званий «гуманітарний штаб» разом з Гройсманом, які поступово для Моргунова та Соколового перетворюються на валізу без ручки.

Принаймні певні передумови для цього вже проглядаються. Минулого тижня мер Вінниці та голова Вінницької обларади поки що ще в межах діяльності штабу передавали допомогу одній з військових частин. У повідомленнях про цю подію про Гройсмана згадали або побіжно, або, взагалі, не згадали.

Невловимий Джо: куди і чому зник з інформаційного поля експрем’єр Володимир Гройсман26 січня 2024, 11:30 • 608192 перегляди

Джерело

Новости Николаева