Прем’єр Японії закличе G7 до єдності на тлі «втоми від допомоги» Україні

Прем'єр Японії закличе G7 до єдності на тлі "втоми від допомоги" Україні

Прем’єр-міністр Японії закликатиме до подальшої єдності G7 та підтримки України на тлі занепокоєння щодо «втоми від допомоги» на Заході під час онлайн-саміту 24 лютого.

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда на онлайн-саміті з лідерами Групи семи (G7) 24 лютого, як очікується, закликає їх до єдності на тлі «втоми від допомоги» Україні, що відзначається на Заході. Про це повідомив телеканал NHK, передає УНН.

Деталі

За його даними, очікується, що прем’єр також повторить позицію Японії щодо необхідності збереження антиросійських санкцій та продовження підтримки Києва.

У прес-службі уряду Італії, яка цього року є головою «сімки», заявили про плани проведення онлайн-саміту цього неформального об’єднання 24 лютого. Передбачено участь українського президента Володимира Зеленського. За підсумками зустрічі планується оприлюднити спільну заяву.

Очний саміт G7 у рамках італійського головування пройде у червні в Апулії (область на півдні Італії).

Парламент Японії об’єднаний у питанні підтримки України і підтримує українців, які ведуть боротьбу проти російської агресії — Шмигаль20 лютого 2024, 14:56 • 19708 переглядiв

Джерело

Новости Николаева