Правоохоронці виявили ​​міжнародний наркосиндикат із прибутком у 135 мільйонів гривень на рік

Правоохоронці виявили ​​міжнародний наркосиндикат із прибутком у 135 мільйонів гривень на рік

Правоохоронці викрили наркосиндикат, до складу якого входили 44 особи, вилучивши наркотичних речовин на суму понад 5 мільйонів гривень. Угруповання отримувало щорічний прибуток у розмірі 135 мільйонів гривень.

В результаті 58 обшуків було виявлено угруповання із 44-ох учасників, яке реалізовувало наркотики  із прибутком у 135 мільйонів гривень на рік. Про це УНН повідомляє із посиланням на Telegram — канал департаменту кіберполіції. 

Деталі 

Угруповання діяло на території м. Києва, Миколаївщини та Дніпропетровщини.  Зловмисники реалізовували кокаїн, екстазі, канабіс, MDMA, гашиш, кетамін та амфетамін. 

Як повідомляється, вони налагодили канал постачання наркотиків і психотропів із країн ЄС на територію України. Збували свою продукцію гуртовими партіями довіреному колу осіб. За «товар» клієнти розраховувались криптовалютою.

Вчора, 19 грудня, правоохоронці провели 58 одночасних санкціонованих обшуків. 

До спецоперації з розкриття наркозлочинів було задіяно понад 400 правоохоронців.

У результаті слідчих дій було вилучено: 330 грамів кокаїну, 564 грами амфетаміну, 200 грамів солей A-PVP, 1236 пігулок екстазі, 100 марок ЛСД тощо.

Орієнтовна вартість вилучених заборонених речовин за цінами «чорного» ринку становить понад 5 мільйонів гривень.

Доповнення

У Києві фармацевти трьох аптек незаконно продавали нарковмісні медичні препарати. Під час обшуків правоохоронці вилучили понад шість тисяч пігулок, обіг яких обмежено. 

Джерело

Новости Николаева