«Прагнув допомогти людям»: житель Херсонщини відкрив клініку у Миколаєві

Підприємець з Херсонщини Марк Кармолін відкрив власну справу у Миколаєві. Чоловік створив офтальмологічний центр для дітей та дорослих. Частково обладнав клініку технікою з офтальмологічних центрів, які розташовані в окупованій частині Херсонщини та обласному центрі.

Про свою діяльність і шлях у медицині чоловік розповів кореспондентам Суспільного.

Власник офтальмологічного центру у Миколаєві «Найдешевший шлях у житті — це працювати легально». Марк Кармолінвласник офтальмологічного центру у Миколаєві

Марк Кармолін підприємництвом, пов’язаним з медициною, займається понад 27 років. На момент повномасштабного російського вторгнення мав 18 офтальмологічних клінік у різних регіонах України, більшість на рідній Херсонщині — на окупованій частині та в обласному центрі. Частину обладнання звідти встановив у новій клініці у Миколаєві та взяв кредит.

"Всі структури, які давали дозвіл, які видавали мені все, що треба для того, щоб я працював — бюро естетики на рекламні всі носії, і всі медичні нюанси, і податкові нюанси — всі дуже доброзичливі. І мені дуже приємно, що мені ніхто не заважав тут. Це дуже приємно, це вперше в моєму житті. Так що Миколаїв для мене відкриття в цьому питанні", — ділиться враженням Марк Кармолін.

Діагностика зору, 24 січня 2024 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Створюючи центр, каже директор, прагнув допомогти людям і створити гідні умови праці для професійних лікарів.

Лікарка перевіряє зір пацієнта, 24 січня 2024 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

У центрі діагностують та лікують пацієнтів різного віку, хоча основною цільовою аудиторією є діти.

"Ми постійно працюємо з моніторами і це є причиною виникнення короткозорості. Сучасні люди дуже мало часу проводять на відкритому повітрі, на прогулянках — це також сприяє розвитку короткозорості. Це якщо ми кажемо про дитяче населення. Якщо ми кажемо про доросле населення — воно також потрапляє в цю групу, тому що не забуваймо про існування хвороби "сухого ока", — розповіла медична директорка офтальмологічного центру Красіміра Рилькова.

Джерело

Новости Николаева