Пошкоджену обстрілом частину газопроводу у Миколаєві — замінено. Відключень по місту немає

Внаслідок ранкової атаки російських військ на Миколаїв у місті було пошкоджено підземний газопровід середнього тиску. Станом на 20:00 фахівці Миколаївської філії "Газмережі" ліквідували наслідки пошкодження.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла начальниця пресцентру Миколаївської філії "Газмережі" Ірина Крісанова.

У Миколаєві замінили пошкоджену влучанням російської ракети частину підземного газопроводу середнього тиску. Без газопостачання залишаються шість споживачів.

"Це споживачі, будинки яких пошкоджені або частково зруйновані. У міру звернень після відбудови домоволодінь будемо відновлювати індивідуально газопостачання кожному споживачу. По місту загалом відключень на сьогодні ми не маємо", — розповіла Ірина Крісанова.

Вирва на місці удару, горить пошкоджена труба, 7 лютого 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Фахівці "Газмереж" почали працювати над ліквідацією пошкоджень з 08:00. Суттєвих змін для споживачів, за словами начальниці пресцентру, не відбулося.

"Всі будинки залишалися з газопостачанням, за винятком тих будівель, які постраждали найбільше або частково зруйновані", — сказала фахівчиня.

Також відомо, що внаслідок ранкової атаки на Миколаїв загинув працівник регіональної філії "Газмережі". Спеціаліст Леонід Глове присвятив життя роботі в газовій службі. Чоловік обіймав посаду головного енергетика. У пресслужбі говорять, що після виходу на пенсію Леонід Глове продовжував працювати електромонтером та навчати молодших колег.

Джерело

Новости Николаева