Польські страйкарі послабили обмеження руху біля кордону з Україною: скільки вантажівок готові пропускати і де

Польські страйкарі послабили обмеження руху біля кордону з Україною: скільки вантажівок готові пропускати і де

Польські страйкарі послабили обмеження руху на двох прикордонних переходах з Україною, дозволивши деяким транспортним засобам проїжджати кожну годину або 30 хвилин.

У Держприкордонслужбі заявили, що польські страйкарі послабили обмеження руху біля кордону з Україною — на «Хребене — Рава-Руська» готові щогодини пропускати по вантажівці в обох напрямках, а на «Зосін-Устилуг» — кожні 30 хвилин пропускати по 5 легкових автомобілів, передає УНН.

Деталі

За даними ДПСУ, після 17:00 відновився рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску «Хребене — Рава-Руська». Протестувальники також висловили готовність щогодини пропускати по 1 вантажівці в обох напрямках.  

Польські фермери біля пункту пропуску «Медика-Шегині» розсипали зерно з вантажного вагону20 лютого 2024, 10:12 • 30841 перегляд

Також учасники акції протесту готові пропускати незначну кількість транспорту через пункт пропуску «Зосін-Устилуг». Зокрема, вони планують кожні 30 хвилин пропускати по 5 легкових автомобілів в обох напрямках, щогодини по 1 вантажівці на в’їзд до Польщі й по 3 вантажівки на в’їзд в Україну. Автобуси в обох напрямках будуть пропускати у звичайному режимі, додали прикордонники.

Польські фермери планують продовжити блокаду кордону до квітня20 лютого 2024, 13:08 • 26440 переглядiв

Джерело

Новости Николаева