Польські фермери заблокували ПП «Шегині» для всіх вантажівок – Демченко

Польські фермери заблокували ПП "Шегині" для всіх вантажівок – Демченко

Польські фермери повністю заблокували рух вантажівок на через пункт пропуску «Медика-Шегині» на кордоні з Україною

Польські фермери сьогодні, о 13:00 відмовилися пропускати будь-яку вантажівку, яка слідує, як в Україну, так і в Польщу через ПП «Медика-Шегині». Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону, передає кореспондент УНН.

 Продовжується блокування польськими фермерами руху вантажних транспортних засобів. Ці дії польські фермери продовжують здійснювати на шести напрямках: «Рава-Руська», «Ягодин», «Устилуг», «Угринів».»Краківець», «Шегині». Станом на ранок сьогодні на всіх цих напрямках на території Польщі сукупно в чергах в бік України очікувало десь 2 350 вантажівок

— розповів Демченко.

Він зазначив, що найбільше вантажівок навпроти ПП «»Краківець»,»Рава-Руська», «Ягодин».

«Ситуація за останні два дні фактично не змінювалася, але сьогодні маємо певну зміну у напрямку пункту пропуску «Шегині». Тому що, о 13:00,  як повідомила нам польська сторона, польські фермери відмовилися пропускати будь-яку вантажівку, яка слідує чи то в бік України, чи в бік Польщі. Хоч й до цього на цьому напрямку відмічався такий критичний мінімум перетину кордону вантажівками», — заявив Демченко.

Так, за його словами, за минулу добу цей напрямок перетнуло тільки 47 вантажівок в обох напрямках.

«Після 13:00 й зараз ми це фіксуємо по нашому ПП вантажівки не рухаються, ні з Польщі, ні польська сторона не приймає вантажівки до себе з України», — додав Демченко.

Доповнення

 Вдень 28 лютого прем’єр Польщі Дональд Туск сказав, що Польща та Україна обговорюють можливе тимчасове закриття кордону для руху товарів до розв’язання накопичених проблем.

Джерело

Новости Николаева