Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» розширюється ще на шість прифронтових областей

Пілотний проєкт "Укрпошта. Аптека" розширюється ще на шість прифронтових областей

Пілотний проект «Укрпошта. Аптека» розширюється, щоб забезпечити доступ до недорогих ліків, доставляючи замовлення ще в шість областей України, що постраждали від війни: Запорізька, Миколаївська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та Сумська області.

«Укрпошта» оголосила про розширення пілотного проєкту «Укрпошта.Аптека» на шість прифронтових областей: Запорізьку, Миколаївську, Харківську, Херсонську, Чернігівську та Сумську. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, пише УНН.

Відтепер «Укрпошта. Аптека» охоплює не лише Донеччину, а й Сумщину, Запоріжжя, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину та Чернігівщину,

-йдеться у повідомленні.

Деталі

Зазначається, що національний поштовий оператор отримав ліцензії на роздрібну й електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами та почав та доставляти перші замовлення.

Довідково

Головна мета проєкту «Укрпошта. Аптека» — надати доступ до ліків в населених пунктах, де аптеки зруйновані внаслідок війни, а також — до медикаментів за доступними цінами, яких може не бути в найближчій аптеці або якщо вони там коштують вище ніж за програмою «Доступні ліки».

Щоб придбати лікарські засоби, достатньо зателефонувати до контакт-центру та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем. Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати, а також ті, що доступні за програмою «Доступні ліки».

Сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою «Укрпошта Експрес». Доставлення безкоштовне і наразі займає до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення). Термін зберігання замовлення у відділенні — 7 календарних днів.

Нагадаємо

Як раніше писав УНН, Укрпошта доставлятиме ліки українцям на у Сумській та Донецькій областях у рамках пілотного проєкту «Укрпошта. Аптека», який покликаний розв’язати проблему нестачі аптек.

Джерело

Новости Николаева