Офіційно запрацювали коаліції ППО та дронів: Умєров за результами “Рамштайну”

Офіційно запрацювали коаліції ППО та дронів: Умєров за результами “Рамштайну”

Міністр оборони Умеров оголосив про офіційний запуск Коаліції інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони та Коаліції безпілотників після 19-го засідання Контактної групи з питань оборони України.

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що сьогодні за результатами 19-го засідання Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн») офіційно запрацювали Коаліція інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони та Коаліція дронів, передає УНН.

«ППО. Посилюємо нашу протиповітряну оборону, як системами, так і ракетами до них. Офіційно почала роботу коаліція Коаліції інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони. 15 країн вже приєднались. Вдячний Німеччині, Франції та США за лідерство», — написав Умєров.

Він додав, що Україна також посилює взаємодію з партнерами в питанні безпілотних систем.

Сьогодні офіційно запустили роботу Коаліції дронів. Вже вісім країн приєднались — Швеція, Британія, Данія, Німеччина, Литва, Естонія, Нідерланди, Латвія. Вдячний Латвії за лідерство», — додав Умєров.

Нагадаємо

Міністр оборони Рустем Умєров розповів про основні результати 19-го засідання Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн»).

Джерело

Новости Николаева