Нам потрібна допомога вже зараз, а не після війни: очільник Одещини Кіпер про зустрічі з міжнародними партнерами

Нам потрібна допомога вже зараз, а не після війни: очільник Одещини Кіпер про зустрічі з міжнародними партнерами

Губернатор Одеської області Кіпер закликав міжнародних партнерів надавати допомогу зараз, а не після війни, оскільки Україна зараз виступає щитом, що запобігає подальшій російській агресії в Європі.

Одещину відвідує значна кількість міжнародних делегацій, які цікавляться чим допомогти після війни. Однак, допомога потрібна не потім, вона потрібна зараз, бо Україна сьогодні — це щит, який стримує ворога від подальших зазіхань на Європу. Про це в ефірі «Теми з Наталією Мосейчук» заявив очільник Одеської облдержадміністрації Олег Кіпер, передає УНН.

Ви знаєте, що Одещина є транзитним регіоном. Також Одещину відвідує велика кількість послів іноземних країн. У мене було багато зустрічей із ними. І я бачу, що деякі вичікують. Вони запитують, а яка допомога вам потрібна після завершення війни… Але після війни можливо допомога не знадобиться, краще допомогти зараз, бо ми — щит для них. 

— каже Кіпер.

Він підкреслив, аби Херсонщина, Миколаївщина, Донбас, Буча — всі ці звірства не повторилися в Європі — допомога потрібна прямо зараз.

На одеському узбережжі знайшли річкову міну, її знешкодили піротехніки1 березня 2024, 11:14 • 20245 переглядiв

Джерело

Новости Николаева