На Прикарпатті у ліцеї запідозрили булінг учня, за справу взялася поліція

На Прикарпатті у ліцеї запідозрили булінг учня, за справу взялася поліція

До поліції Івано-Франківського РУПу надійшло звернення від жінки, що стосується жорстокого поводження та психологічного насильства, щодо її сина, учня 6 класу одного з ліцеїв міста

До поліцейських Івано-Франківського РУПу надійшло звернення від мешканки обласного центру. Жінка просить правоохоронців захистити її сина, учня 6 класу одного із ліцеїв міста, від жорстокого поводження та психологічного насильства, які вчиняли інші учні. Про це повідомляє Нацполіція України, пише УНН.

Деталі

Зазначається, що на звернення одразу відреагували поліцейські та співробітники ювенальної превенції поліції Прикарпаття. Наразі за даним фактом проводиться перевірка.

Поліцейські встановлюють всі обставини події, опитують педагогів. Також заплановано опитування інших учасників навчально-освітнього процесу в присутності законних представників. Також Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради видано наказ про створення комісії щодо перевірки даного факту.

Поліція Прикарпаття нагадує, булінг — це правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність за ст. 173-4 КУпАП. У випадках прояву булінгу обов‘язково звертайтеся до поліції, аби припинити такі протиправні дії.

Перший крок для розв’язання проблеми — це говорити про неї. Тому діти мають розуміти, що скаржитися про булінг — це не «доносити», а просити про допомогу,

— йдеться у повідомленні.

Нагадаємо

Щонайменше 614 справ про булінг у школах було зафіксовано в країні протягом останніх 5 років. Водночас за даними ЮНІСЕФ, 67% підлітків в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу.

Джерело

Новости Николаева