На окупованих територіях росіяни створюють пропагандистські групи з пенсіонерів — ЦНС

На окупованих територіях росіяни створюють пропагандистські групи з пенсіонерів — ЦНС

Росіяни формують пропагандистські групи з пенсіонерів на окупованих територіях, щоб схилити громадську думку на користь Путіна, повідомляє Центр національного спротиву. Цих пенсіонерів використовують для того, щоб вони розповідали місцевим ЗМІ про свої погані умови життя при Україні та агітували за Путіна.

На тимчасово окупованих територіях росіяни створюють пропагандистські групи з пенсіонерів, на зразок тих, які функціонують на території РФ «загонів путіна». Про це повідомили у Центрі національного спротиву, передає УНН.

Деталі

За інформацією Центру, перший такий осередок створено в тимчасово окупованому Енергодарі. Першочергово пенсіонери будуть на камеру розказувати у місцевих медіа наскільки погано їм жилось при Україні.

З наближенням запланованих у РФ на березень місяць виборів президента, дані особи здійснюватимуть агітацію Путіна. За участь у таких пропагандистських гуртках, пенсіонерам видаватимуть додаткові продуктові набори та ліки.

Таким чином кремль намагається мобілізувати покоління, яке ще пам’ятає що таке радянський «комсомол» та найбільше ностальгує за срср. Саме вони будуть розказувати, яке «велике майбутнє» мешканцям ТОТ будуватиме «верховний лідер» з кремля. Цим вони намагатимуться переконати як молодше нейтральне до російської окупації покоління, так і запевнятимуть російського обивателя у правильності дій окупаційних військ

пишуть у Центрі спротиву.

У Горлівці окупанти хочуть встановити пропагандистську стелу – спротив20 січень 2024, 20:02 • 27053 перегляди

Джерело

Новости Николаева