На Миколаївщині ліцей зібрав 17 тисяч гривень на придбання деталей FPV-дрона

На Миколаївщині працівники Веснянського ліцею зібрали 17 тисяч гривень та купили деталі дрона-камікадзе для українських захисників. Саме у Веснянській громаді з листопада 2023 року до складання дронів долучилися школярі.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла керівниця ліцею Віра Барабанчук.

За її словами, вирішили вони зробити це саме у День Героїв Небесної Сотні. Гроші здавали усі 30 працівників закладу — педагоги та технічний персонал. Зібрані 17 тисяч гривень пішли на придбання деталей FPV-дрона.

"Щоб нищив наших ворогів — ось це основне, що ми хочемо. І ми дуже вдячні хлопцям за те, що ми можемо навчати дітей, що ми можемо приносити те розумне, вічне для наших діток, що ми можемо виховувати підростаюче покоління гідними патріотами нашої держави", — говорить Віра Барабанчук.

Деталі, які закупили для дронів. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Волонтер зведеного загону Збройних Сил України "Злі птахи" Олексій Зєліков розповів, що працівники ліцею оплатили деталі восьмидюймового дрона-камікадзе.

"Який здатен вражати як рухомі, так і нерухомі цілі. Фактично це баражуючий боєприпаси з навантаженням до двох з половиною кілограмів. Це чергова генерація дронів-камікадзе, які виробляє наша команда", — розповідає Олексій Зєліков.

Діти роблять власноруч дрони. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

За словами Олексія все більше колективів підприємств та освітніх закладів долучаються до збирання грошей на придбання таких пристроїв. У Веснянській громаді з листопада 2023 року школярі складають дрони-камікадзе.

Джерело

Новости Николаева