Миколаївці вибороли чотири медалі на змаганнях з джиу-джитсу в Італії

З другого до четвертого лютого у Ґенуї (Італія) відбувався етап Кубка Європи з джиу-джитсу. У складі національної збірної України Миколаївщину представили чотири спортсмени. За результатами змагань українці посіли друге командне місце, поступившись італійцям.

Про це кореспондентам Суспільного повідомили у пресслужбі миколаївського клубу "ZrTeam".

Всього участь у змаганнях брали 508 спортсменів з 22 країн світу, з таких розділів: не-вазаРозділ боротьби джиу-джитсу, де основна увага приділяється переведенню супротивника у боротьбу на землю, а також технікам, що дозволяють швидко закінчити поєдинок., файтингПідрозділ, ознаками якого є необмежена сила удару та виключення травматичних прийомів та дуоДемонстрація парою учасників заданих прийомів джиу-джитсу, повідомили у пресслужбі.

Серед 76 спортсменів з України, на змаганнях миколаївці здобули чотири медалі:

  • "срібло" — Іван Сандул, Роман Сандул, Віталій Красножон;
  • "бронза" — Дмитро Талагаєв.

"Це величезний успіх, який відображає результат спільних зусиль та таланту кожного спортсмена", — прокоментував старший тренер клубу Євген Сандул.

Зі слів чоловіка, хлопці тренуються щоденно, окрім неділі. Під час підготовки до змагань — двічі на день.

Таблиця результатів. Фото: пресслужба миколаївського клубу «ZrTeam»

Учасник змагань Іван Сандул говорить, кожна сутичка — це виклик та можливість вдосконалити свої навички.

"Підтримка від тренерів та команди допомагала переживати будь-які випробування з максимальною впевненістю. Я посів друге місце, в моїй категорії було сім спортсменів з Італії, Ізраїлю та Франції", — додав хлопець.

Миколаївські спортсмени та їхній тренер. Фото: пресслужба миколаївського клубу «ZrTeam»

Спортсмен Віталій Красножон змагався у двох категоріях — файтинг та не-ваза.

"Брав участь у змаганнях. У першій категорії — не вийшло (файтинг — ред.), але у другій я здобув "срібло". Не зупинятимусь та буду працювати ще наполегливіше", — розповів миколаївець.

Джерело

Новости Николаева