Компанія МХП запустила новий преміумбренд «Супер Філео»

Компанія МХП запустила новий преміумбренд "Супер Філео"

МХП запустила новий преміумбренд «Супер Філео».

Компанія МХП запустила новий преміумбренд курятини «Супер Філео» від «Наша Ряба». Основний продукт – філе стегна без кістки та шкіри, пише УНН.

Лінійка бренду складається з таких продуктів: м’ясо стегна, філе стегна, шматочки з філе стегна, а також медальйони з філе стегна. Із часом асортимент буде доповнюватися новими супер продуктами.

Також «Супер Філео» вирізняє яскраве паковання та фірмовий колір – фіолетовий.

«Ми створили новий бренд спеціально під філе стегна, адже вважаємо цю частину курки найкращою. Надалі плануємо розвивати продукти з філе стегна у категоріях «готове до готування» та «готове до вживання». Будуть і нові сирі продукти, і мариновані, і готові до вживання.

Маємо амбітні плани, будемо підтримувати, розвиватися і дивувати, адже «Супер Філео» – це сміливий, сучасний і соціально відповідальний бренд», – зазначає Валерій Бондарь, радник голови правління МХП з питань маркетингу.

Придбати продукцію «Супер Філео» вже можна у таких мережах: NOVUS, Сільпо, Fozzy, АТБ, Auchan, METRO, Ідеал, Класс, Копійка, ULTRAMARKET, МегаМаркет, Рост тощо.

Довідка

МХП – міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій, виробник якісних і смачних продуктів харчування, що покращують життя споживачів. Розвиває понад 15 продуктових брендів, зокрема «Наша Ряба», «Апетитна», «Легко!», «Бащинський», Skott Smeat, РябChick та інші. Спільно з партнерами компанія відкрила по всій Україні 1500 торгових точок різного спрямування. Це мережа магазинів «М’ясомаркет», заклади смачного безпечного фастфуду Döner Маркет, магазини «Їжа Свіжа», «Наша Ряба».

Джерело

Новости Николаева