«Капітану» російського ракетоносія повідомили про підозру у держзраді — СБУ в Миколаївській області

Служба безпеки України Миколаївської області повідомила про підозру у державній зраді "командиру" російського ракетного корабля "Дмитро Рогачов", з якого обстрілювали міста України. За даними слідства, чоловік уклав "контракт" зі Збройними силами Росії, після окупації Криму.

Про це 30 січня повідомили в Управлінні Служби безпеки України у Миколаївській області.

За матеріалами справи, "капітан" ракетоносія — колишній помічник командира протичовнового корвета ВМС ЗСУВійськово-морські сили Збройних сил України.. Після анексії Криму чоловіка призначили "командиром-капітаном третього рангу" патрульного ракетоносія "Дмитро Рогачов".

"Цей ворожий корвет несе бойове чергування в акваторії Чорного моря та блокує підходи до морських портів України. Крім того, відомо, що саме з кораблів такого типу ворог неодноразово обстрілював мирні міста України ракетами типу "Калібр", — йдеться у повідомленні пресслужби.

«Дмитро Рогачов» у Севастопольській бухті. Фото: Wikipedia.

На підставі доказів, "командиру" ракетоносія повідомили про підозру у державній зрадіЧастина 1 статті 111 Кримінального кодексу України.. За даними СБУ, чоловік перебуває на території тимчасово окупованого Криму.

Джерело

Новости Николаева