Кадирівці напали в окупованому Мелітополі на блокпост військової поліції рф — ЗМІ

Кадирівці напали в окупованому Мелітополі на блокпост військової поліції рф — ЗМІ

Члени кадирівського батальйону побили і погрожували російському офіцеру військової поліції, який попросив їх пред’явити документи на блокпосту в окупованому Мелітополі.

Кадирівці з батальйону «Восток-Ахмат» побили та погрожували зброєю військовослужбовцю військової поліції рф, який попросив у них документи на блокпосту в окупованому Мелітополі. Про це пише УНН з посиланням на російську службу ВВС.

Деталі

Як пише видання, російські Telegram-канали розповсюджують відеозапис, зроблений, ймовірно, на перехресті біля торгового центру «Квартал» в окупованому Мелітополі, на якому видно, як вночі на блокпосту, на якому чергували співробітники російської військової поліції, зупиняють для перевірки документів автомобіль «Мерседес» із військовослужбовцями кадирівського батальйону «Восток-Ахмат».

«Необхідних для пересування в нічний час документів у чеченських військовослужбовців при собі не виявляється, після чого вони б’ють співробітників військової поліції, загрожуючи їм розстрілом. Керує побиттям командир батальйону «Восток-Ахмат» Ваха Хамбулатов», — зазначає видання.

На опублікованому відео російський військовослужбовець зупиняє автомобіль з військовими та просить показати бойові розпорядження. Чоловік, що перевіряв документ, запитав у водія, до якого числа він діє, чеченські військові відповідають: «Безстроково».

«Безстрокові вважаються недійсними», — сказав військовослужбовець, після чого кадирівці виходять із машини, заряджають пістолет і спрямовують його у бік перевіряючого.

Також на кадрах видно, як кадирівці починають бити військового рф.

Додамо

Глава Чеченської республіки рамзан кадиров призначив Хамбулатова у червні 2023 року командиром цього батальйону.

Хамбулатов відомий тим, що брав участь у бойових діях на сході України ще у 2014 році, коли російська влада заперечувала присутність своїх військ у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зранку повідомляв, що у тимчасово окупованому місті сталася стрілянина.

Джерело

Новости Николаева