Якщо НАТО не запросить Україну в Альянс: Єрмак роз’яснив наслідки

Якщо НАТО не запросить Україну в Альянс: Єрмак роз'яснив наслідки

Глава Офісу Президента України попередив, що незапрошення України до вступу в НАТО на майбутньому саміті призведе до подальшої ескалації у відносинах з росією.

Якщо країни-учасниці НАТО не запросять Україну в Північноатлантичний альянс, то це призведе до нової ескалації з росією. Про це заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак в ефірі «Ми-Україна», передає УНН.

Голова Офісу президента зазначив, що треба заручитися підтримкою впливових світових політиків щодо необхідності пришвидшити питання вступу України в НАТО. Також деяких політиків треба переконати, що вступ України в НАТО не призведе до ескалації.

Україна ближча до НАТО, ніж будь-коли раніше — Столтенберг16 січня 2024, 14:05 • 18303 перегляди

«Ми вважаємо навпаки, що ненадання Україні запрошення у Вашингтоні і буде новою ескалацією. росія буде використовувати це як сигнал, що вона має право вето. Це викличе ескалацію не тільки на Європейському континенті, а й на інших континентах. Ми бачимо, що за багатьма конфліктами та війнами стоїть саме росія», — зазначив Андрій Єрмак в ефірі.

Запрошення України до НАТО є союзницьким рішенням, у цьому напрямі ще вестиметься робота — Зеленський17 лютого 2024, 11:59 • 28258 переглядiв

Джерело

Новости Николаева