«Як кажуть нелюди є нелюди». Наслідки нічної атаки на Миколаїв

Армія Російської Федерації в ніч проти 11 лютого атакувала Миколаїв дронами. Внаслідок ударів пошкоджено 17 житлових будинків — один чоловік отримав поранення.

Кореспонденти Суспільного поспілкувалися зі свідками, домівки яких зазнали ушкоджень.

За словами заступника голови адміністрації Інгульського району Антона Ужви, на місці з ліквідації наслідків обстрілу працювали представники державної служби з надзвичайних ситуацій, поліція, адміністрація та департамент житлово-комунального господарства.

Станом на ранок 11 лютого співробітники адміністрації та комунального підприємства "Пілот" надають допомогу мешканцям.

"На даний час пошкоджено близько 17 будинків, зараз ще адміністрація разом з департаментом ЖКГ проводять огляд житлового сектора. Був приліт дрона в житловий будинок — майже зруйнований, біля цього будинку теж пошкоджено ще один приватний будинок, там постраждала одна людина".Пошкоджений будинок, через обстріли. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Чоловік під час прильоту у сусідній будинок знаходився вдома та отримав осколкові поранення.

"Син приїхав і щоб не засмучувати сказав: "Мама збирайся тільки не засмучуйся, всі живі, здорові". Але голова перебинтована та осколкові поранення, та й не сказав (про будинок — ред.). Коли приїхала ось це все побачила, кажуть що вночі приліт був будинок і ось це вибуховою хвилею пошкодило скільки будинків", — розповідає мати пораненого чоловіка Ольга.

Фіксують наслідки обстрілу. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Жінка каже, що після фіксації наслідків прильоту поїдуть з сином до лікарні, щоб там чоловіку зробили УЗД.

Місцева жителька Надія під час повітряної тривоги з родиною знаходилися у підвалі.

"О 22:00 була повітряна тривога і з 22:00 до 02:00 ночі тут літали шахеди, і не один. Ми сиділи у підвалі, чули їх, а вже коли був 4 вибух, який був тут, в нас безпосередньо на території, то звичайно вже повилітали й вікна, й двері", — говорить Надія.

Будинок, в який був приліт. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Жінка каже, якби вона була в спальні то її накрило б повністю склом, а так вона зробила все, що треба для збереження життя.

"Як кажуть нелюди є нелюди, нічого від них хорошого немає".

Джерело

Новости Николаева