«ENABEL» та Україна узгодили плани з відновлення держави

"ENABEL" та Україна узгодили плани з відновлення держави

Бельгійське агентство розвитку ENABEL розпочинає масштабну співпрацю з Україною для відновлення критичної та соціальної інфраструктури, залучивши 150 мільйонів доларів США із заморожених російських активів у Бельгії.

Бельгійське Агентство ENABEL розпочинає великомасштабну співпрацю з Україною в галузі відновлення. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає УНН.

Деталі

Представники Міністерства розвитку, громад, територій та інфраструктури України провели зустріч з Міністром співробітництва у сфері розвитку та великих міст Бельгії Кароліною Женні та головою Бельгійського державного агентства з питань розвитку ENABEL Яном Ван Веттером.

На зустрічі було досягнуто важливих угод, згідно з якими вже у березні розпочнуться проєкти відновлення критичної та соціальної інфраструктури в Україні.

Також планується відкриття офісів ENABEL у Києві та Харкові.

Фінансування у розмірі 150 мільйонів доларів, надіслане ENABEL, стало можливим завдяки замороженим російським активам в Бельгії.

Відповідно з планами, агентство може взяти участь у спільному з Світовим Банком проєкті «HOPE», спрямованому на відновлення житла, пошкодженого внаслідок війни.

Бельгія дасть 200 млн на чеську ініціативу щодо передачі Україні снарядів: Зеленський подякував28 лютого 2024, 15:09 • 20547 переглядiв

Джерело

Новости Николаева