Двічі за добу обстріляна ТЕС на Донеччині, є відключення газу на Харківщині через пошкодження газопроводу внаслідок бойових дій — Міненерго

Двічі за добу обстріляна ТЕС на Донеччині, є відключення газу на Харківщині через пошкодження газопроводу внаслідок бойових дій — Міненерго

Двічі за добу обстріляна ТЕС на Донеччині, є відключення газу на Харківщині через пошкодження газопроводу внаслідок бойових дій, хоча Україна має достатню внутрішню генерацію та резерви для задоволення потреб в електроенергії.

На Донеччині двічі за добу зафіксовано обстріл території ТЕС, є споживачі без газу через пошкодження газопроводу у Харківському районі внаслідок бойових дій. Дефіциту електроенергії в Україні немає, є резерви генерації. Про це повідомили у суботу у Міненерго, пише УНН.

Генерація і споживання

«Дефіциту електроенергії в енергосистемі не фіксується. Власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також планується комерційний імпорт та експорт електроенергії», — повідомили у відомстві у соцмережах.

В аварійний ремонт, як вказано, виведено два блоки теплоелектростанцій, водночас до роботи повернуто один блок ТЕС. У резерві 12 енергоблоків генерації, які будуть задіяні у разі потреби, зазначили у Міненерго.

Обстріли

«На Донеччині двічі за добу зафіксовано обстріл території ТЕС. Через пошкодження є збої у роботі обладнанння. Знеструмлень споживачів не було», — повідомили у Міненерго.

Внаслідок бойових дій, як повідомляється, пошкоджено розподільний надземний газопровід низького тиску у Харківському районі. «Без газопостачання залишилося понад 100 абонентів», — вказали у відомстві.

Імпорт/експорт

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 1843 МВт-год, також передбачається експорт – до 3571 МВт-год.

Джерело

Новости Николаева