Данія виділить Україні $8,7 мільйона на підтримку боротьби з корупцією

Данія виділить Україні $8,7 мільйона на підтримку боротьби з корупцією

Данія виділить $8,75 млн на підтримку антикорупційних зусиль України в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні. Про це оголосив міністр закордонних справ Данії під час візиту в Україну.

Данія виділить Україні 60 млн данських крон ($8,75 млн) на підтримку боротьби з корупцією в рамках антикорупційної програми Європейського Союзу (EUACI). Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Данії, передає УНН.

Деталі

Данія з 2016 року очолює антикорупційну програму ЄС в Україні (EUACI). Під час візиту в Україну міністр закордонних справ Данії Ларс Лекке Расмуссен оголосив про підтримку третього етапу програми.

Ще до незаконного вторгнення Росії Україна досягла значного прогресу у боротьбі з корупцією, і навіть поки країна перебуває в стані війни, їй вдалося продовжити позитивний розвиток. Але є ще області, які можна покращити, і для мрії України про ЄС дуже важливо, щоб ми допомогли їй досягти своєї мети

сказав Расмуссен.

Зазначається, що ЄС робить свій внесок у майбутню фазу програми на суму понад 70 млн данських крон, а Данія – майже 60 млн данських крон.

Данія оголосила про готовність розпочати переговори щодо підписання безпекових гарантій – Кулеба26 січень 2024, 16:18 • 22382 перегляди

Джерело

Новости Николаева