Через потепління у Житомирі систему опалення перевели в режим економії

Через потепління у Житомирі систему опалення перевели в режим економії

Система опалення в Житомирі, Україна, з 27 лютого перейшла на економічний режим через потепління: котли вимикаються вдень і лише циркулює теплоносій, щоб заощадити кошти без зниження температури в приміщеннях.

Починаючи з 27 лютого, система опалення Житомирі перейшла в режим економії через значне потепління в регіоні. Про це повідомляє пресслужба «Житомиртеплокомуненерго», пише УНН.

Деталі 

У відомстві пояснили, що протягом дня, коли на вулиці тепло, котли відключаються та у системі залишається лише циркуляція теплоносія.

За підтримки ЄС у Житомирі збудують житловий комплекс для переселенців 16 січня 2024, 13:18 • 28463 перегляди

Для кожної котельні маємо значення температури теплоносія на вході до котельні, при якому потрібно вмикати котли. Тож, як тільки температура теплоносія знижується до цієї межі, котельня знову вмикається

— пояснили комунальники. 

Зазначається, що при такому режимі роботи будинки не встигають охолонути нижче нормативної температури, тому на комфорті містян нововведення не позначиться.

Доповнення

В «Житомиртеплокомуненерго» підкреслюють, що такий режим роботи дозволяє не перегрівати приміщення, а поки котельні не працюють, оплата за тепло не нараховується.

Нагадаємо

Днями у Запоріжжі без опалення залишилися 39 багатоповерхових будинків. Тоді росіяни поцілили в один з інфраструктурних об’єктів міста. 

Джерело

Новости Николаева