БУАР 110 ОМБр показали один з найбільших штурмів Авдіївки

БУАР 110 ОМБр показали один з найбільших штурмів Авдіївки

Оперативне командування «Північ» оприлюднило відео, зняте безпілотником в Авдіївці Донецької області, на якому зафіксовано один з найбільших штурмів у жовтні. Відео демонструє безпрецедентне застосування Росією військової техніки у 21-му столітті та ілюструє інтенсивну щоденну боротьбу, з якою стикаються українські воїни.

Як відбувався один з найбільших штурмів Авдіївки. Відео зняте дроном у одній з найгарячіших точок на Донеччині наприкінці жовтня минулого року показало Оперативне Командування «Північ», передає УНН.

Один з найбільших штурмів Авдіївки! Частина перша. Ось уже пʼятий місяць поспіль, починаючи з 10-го жовтня, ворог шаленими, просто таки дикими силами намагається проломити нашу лінію оборони. Штурми — щоденні. Авіанальоти — щоденні. Контактні бої — щоденні.

– написали під відео ОК «Північ».

Деталі

У пресслужбі оперативного командування відповідальному за цей напрямок зазанчили, що під час наймасштабніших атак росіяни одномоментно застосовували на полі бою таку кількість техніки, якої в 21-му столітті не застосовувала жодна країна в жодному з конфліктів.

Зазначається також, що на відео — один з тих найбільших штурмів, який відбувся в кінці жовтня минулого року.

«Бійці БУАРу (Батарея управління і артилерійської розвідки – ред.) зафільмували, без перебільшення, історичні кадри. Ось такий вигляд має героїзм. Героїзм українського Воїна. Ворогам — смерть. Боротьба триває. «Імперія» має розпастись!», – зазначили у відомстві.

Джерело

Новости Николаева