Блокують не тільки вантажівки: у ДПСУ повідомили про жорсткіші обмеження руху польскими протестувальниками

Блокують не тільки вантажівки: у ДПСУ повідомили про жорсткіші обмеження руху польскими протестувальниками

Польські протестувальники планують суворіше заблокувати рух на прикордонних пунктах пропуску з Україною, обмеживши на деяких КПП рух автобусів і легкових автомобілів, повідомляє українська прикордонна служба.

Польські перевізники почали жорсткіше блокувати рух на кордоні з Україною.  Зокрема, поляки планують перекривати рух для усіх видів транспорту на КПП «Долгобичув-Угринів» та обмежити рух автобусів і легкових автівок на пунктах пропуску «Зосін-Устилуг» та «Гребене-Рава-Руська». Про це у вівторок повідомляє Держприкордонслужба, передає УНН.

Польські страйкарі розпочали більш жорстке обмеження руху транспортних засобів на кордоні з Україною

— йдеться у повідомленні ДПСУ.

Йдеться про шість пунктів пропуску на українському-польському кордоні. 

«Медика-Шегині». Польські фермери повністю заблокували рух вантажівок через пункт пропуску. Термін завершення такого блокування не повідомлявся.

«Долгобичув-Угринів». Біля пункту пропуску протестувальники планують перекрити рух для усіх видів транспорту до 17.00 20 лютого.

«Зосін-Устилуг». З 13.00 по 16:00 протестувальники мають намір обмежити рух автобусів, вантажних та легкових транспортних засобів в обидвох напрямках. Обіцяють пропускати лише вантажівки з гуманітарною допомогою.

«Корчова-Краківець». До 21.00 20 лютого протестувальники планують блокувати рух вантажівок на виїзд з Польщі, крім тих, які перевозять критичні вантажі. При цьому, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі в обидва напрямки зможуть рухатися безперешкодно.

«Гребене-Рава-Руська». Протестувальники з 13.00 20 лютого повністю заблокували рух в обох напрямках всіх категорій транспортних засобів, крім тих, які везуть критично важливі вантажі та гуманітарну допомогу.

«Дорогуськ-Ягодин». До 19.00 організатори протесту мають намір повністю заблокувати рух вантажівок в обидвох напрямках.

Додамо 

 Про блокування додаткових пунктів пропуску, яке анонсували на 20 лютого протестувальники, ДПСУ не згадує.

Доповнення

Польські фермери заблокували дороги по всій країні  у вівторок на знак активізації протесту проти, на їхню думку, несправедливої ​​політики Європейського Союзу.

У межах акції протесту з українського потяга висипали зерно.

Сьогодні міністерство аграрної політики Польщі представить можливості порозумітися з протестувальниками.   

Джерело

Новости Николаева