Блокада на кордоні з Румунією: лише одиниці вантажівок перетинають кордон

Блокада на кордоні з Румунією: лише одиниці вантажівок перетинають кордон

Румунські фермери продовжують блокувати рух вантажівок на пунктах пропуску Сірет та Вікову-де-Сус на румунсько-українському кордоні, що значно зменшує кількість вантажівок, які перетинають кордон. Блокування розпочалося 15 січня.

Рух вантажівок через румунські пункти пропуску «Сірет» та «Вікову-де-Сус» продовжують блокувати румунські фермери. Фактично одиниці вантажівок зараз перетинають кордон з Румунією. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону, передає кореспондент УНН.

Блокування продовжується – це два напрямки… З нашого боку – це пункти пропуску «Порубне» та «Красноїльськ». Потрібно розуміти, що є відмінність між цими пунктами пропуску щодо пропуску вантажних транспортних засобів, тому що якщо у напрямку «Порубне» можуть слідувати вантажівки, які перевозять вантажі, то у напрямку ПП «Красноїльськ» тільки вантажні транспортні засоби, які слідують порожніми

— розповів Демченко.

За його словами, через блокаду румунських фермерів руху вантажівок на пунктах пропуску «Сірет» та «Вікову-де-Сус» на румунсько-українському кордоні лише одиниці вантажівок зараз перетинають кордон.

Пропускна спроможність через ті дії, які вчиняються на території Румунії, значно знизилася, фактично одиниці вантажних транспортних засобів зараз перетинають кордон. Блокування розпочалося з суботи… Зараз бачимо, що фактично цілодобово румунська сторона в обох напрямках обмежує можливість перетину кордону вантажівок

— сказав Демченко.

Доповнення

Румунські фермери заблокували рух вантажівок на пунктах пропуску «Сірет» та «Вікову-де-Сус» на румунсько-українському кордоні 15 січня.

Джерело

Новости Николаева