Блокада на кордоні з Польщею: у черзі на шістьох ПП близько 3,2 тис. вантажівок

Блокада на кордоні з Польщею: у черзі на шістьох ПП близько 3,2 тис. вантажівок

Приблизно 3200 вантажівок очікують на шести прикордонних пунктах пропуску з Польщею через блокування місцевими фермерами, які протестують.

У чергах на шістьох пунктах пропуску на території Польщі в бік України на тлі блокади польськими фермерів на сьогодні перебуває близько 3,2 тис. вантажівок. Про це повідомив журналісту УНН речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

«Блокується шість напрямків – це напрямки пунктів пропуску «Краківець», «Шегині», «Рава-Руська», «Ягодин», «Устилуг», «Угринів». Загалом станом на ранок сьогодні на всіх цих напрямках в чергах перебуває десь 3 200 вантажівок. Найбільше навпроти ПП «Краківець» — близько 1 300 вантажних транспортних засобів», — розповів Демченко.

На запитання, яка ситуація у пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ», Демченко відповів:

«Від 17 лютого польська сторона не приймає (вантажівки – ред.) та з того боку не перетинають кордон вантажні транспортні засоби. Це десь починаючи з обіду й така ситуація на даний момент».

Прем’єри Україні та Польщі обговорили ситуацію на кордоні. Шмигаль запропонував Туску знайти рішення15 лютого 2024, 13:53 • 25047 переглядiв

Доповнення

Державна митна служба України повідомляла, що через страйк місцевих фермерів у пункті пропуску «Ягодин — Дорогуськ» буде заблоковано рух вантажних автомобілів в обох напрямках. 18 лютого, очікується повне блокування руху для вантажних транспортних засобів в обох напрямках. Для цього до польсько-українського кордону прямують фермери з Німеччини, Бельгії, Нідерландів та Франції, які мають намір взяти участь у масштабній акції протесту.

Міністерство закордонних справ України вважає неприйнятними антиукраїнські акції в Польщі та закликає владу Польщі дотримуватися конструктивного підходу вирішення питань, пов’язаних із транзитом українських зернових та торгівлею.

Джерело

Новости Николаева