Блокада на кордоні з Польщею: у черзі на шістьох ПП близько 2,5 тис. вантажівок

Блокада на кордоні з Польщею: у черзі на шістьох ПП близько 2,5 тис. вантажівок

Близько 2 500 вантажівок стоять у шести чергах на пунктах пропуску на українсько-польському кордоні через триваючу блокаду польських фермерів.

У чергах на шістьох пунктах пропуску на території Польщі в бік України на тлі блокади польськими фермерів на сьогодні перебуває близько 2,5 тис. вантажівок. На трьох напрямках: «Рава-Руська», «Устилуг», «Угринів» фермери припинили блокування руху легкових автомобілів та автобусів. Зараз вони перетинають кордон вільно. Про це повідомив журналісту УНН речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

В чергах станом на ранок на території Польщі десь 2500 вантажних транспортних засобів сукупно на всіх шести напрямках, які блокуються польськими фермерами. Нагадаю, що це напрямки пунктів пропуску «Рава-Руська», «Ягодин», «Устилуг», «Угринів».»Краківець», «Шегині»

— розповів Демченко.

За його словами, найбільші черги навпроти «Краківця», «Ягодина» та «Рава-Руської».

«Вчора, як відомо на трьох напрямках: «Рава-Руська», «Устилуг», «Угринів» польські фермери блокували також й рух легкових автомобілів, але поступово починаючи з 16:00 до 18:00 вони припинили свої дії з блокування руху для легкових автомобілів та автобусів. Зараз вони перетинають кордон вільно», — зазначив Демченко.

Доповнення

Польські фермери планують продовжити блокаду кордону до квітня.

«путін, розберися з Україною і Брюсселем, і з нашим урядом»: поліція Польщі відреагувала на плакат одного з мітингувальників, автору напису загрожує кримінальна відповідальність20 лютого 2024, 19:37 • 26213 переглядiв

Джерело

Новости Николаева